Kroužky a kurzy

Jazykové
pro děti i dospělé:

AJ • NJ • IT

pondělí – pátek, rozvrh bude upřesněn dle poptávky studentů

lektoři jsou rodilí mluvčí

knt.: 703 142 377
kurzy@languagezone.cz
M.Todorova@languagezone.czwww.languagezone.cz

Výtvarné:

Výtvarné kurzy
Atelier Ludmila

Malé velké malování
pro děti od 2,5 let s rodiči
úteý 9:00 – 10:00

Moje první loutka
pro děti od 5 – 13 let
středa 15:00 – 16:30

Moje první loutka
pro děti od 5 -13 let
středa  16:40 -18:10

knt.: 602 496 722
info@atelier-ludmila.cz
www.atelier-ludmila.cz

ANIMÁK   kroužek animace a filmových triků Hanky Hořákové

úterý 14:30 – 15:30 začátečníci
úterý 15:30 – 16:30 pokročilí

knt.: 728 420 937
streamkids@seznam.cz
www.streamkids.cz

Šachový kroužek
s Adamem

čtvrtek 16:00 – 17:00
obojí pro děti od 8 let
i pro dospělé

knt.: 774 779 910

Hudební
pro děti i dospělé:

Klavír

po, út, čt, pá 13:00 – 20:00
(lekce trvá 30 až 60 min,
dle dohody s lektorem)
info@pavelhokr.cz
www.pavelhokr.cz

Kytara
středa 16:30 – 20:00
knt.: 608 745 262
info@pavelhokr.cz
www.pavelhokr.cz

Muzikálové herectví
pro děti ZŠ

středa 14:30 – 15:30
pro starší 6ti let

Muzikálová přípravka pro děti MŠ

středa15:40 – 16:25
pro děti 3-6 let

knt.: 602 684 198
www.detska-studia.com
musicstudio@detska-studia.com

Hudební kroužek
pro děti od 4 měsíců využívá kurzy
Hudební školy YAMAHA

pondělí 10:00 – 12:00
knt.: 732 655 396

zubasa@seznam.cz
Zuzana Bartošová

Hlasový kurz
s Markétou Dvořákovou

úterý 18:00 – 19:30 pro dospělé
knt.: 608 960 189
kurzyzpevu@seznam.cz
www.kurzy-zpevu.cz

Kroužek ručních prací

pletení, háčkování, vyšívání
od 8 let do 108 let
úterý 17:00 – 18:00

Jitka Šlosárková
knt.: 728 177 313
vincent@praha-vinor.cz

Pohybové
pro dospělé:

TABATA
(Marcela Koucká)

pro ženy a náctileté dívky
pondělí 18:00 – 19:00
knt.: 606 466 122

Bodystyling
(Jana Habartová)

pondělí  19:00 – 20:00
úterý  19:30 – 20:30
čtvrtek  20:00 – 21:00
knt.: 602 840 905
janina.habartova@gmail.com

Pilates
(Markéta Kotková)

Ranní pilates
čtvrtek  7:30 – 8:30

Ranní pilates
pátek  8:15 – 9:15

Jogalates
čtvrtek  18:00 – 19:00

Flow jogalates
čtvrtek  19:00 – 20:00

Pilates  vitality 55+
úterý 17:00 – 18:00

Jemné pilates
středa  18:00 – 19:00

knt.: 775 060 633
marketa.kotkova@volny.cz
www.lymfaplus.cz

Yoga
(Kristýna Jandová Novotná)

Hormonální yoga terapie
středa 8:15 – 9:15

knt.: 606 792 425
yogaflowtherapy@gmail.com
www.yogaflowtherapy.com

Pohybové
pro
děti:

Step pro děti

RARÁŠCI pro 18-36 měs.
čtvrtek 11:00 – 12:00

DANCEMIX pro 6-10 let
čtvrtek 16:45 – 17:45

knt.: 775 350 500,
info@taprague.com
www.taprague.com

HIP HOP
(Steam of Dance)

Začátečníci (lektor Tom)
pro děti 6-11 let
středa 13:00 – 14:00

Junioři (lektor Šimon)
pro 11-15 let
středa 15:30 – 16:30

knt.: 602 576 339, 604 475 931
info@streamofdance.cz
www.streamofdance.cz

Taneční škola HIT
(Hana Jozová Dluhošová)
Tanečky

pátek 15:30 – 16:15
pro děti 2,5 – 6 let

Moderní tance

pátek 16:15 – 17:30
pro děti 8-15 let

knt.: 602 194 636
hanajozova@volny.cz
www.tanecniskola-hit.cz

Cvičení rodičů s dětmi
(Martina Průšová)

úterý 10:15 – 11:05
čtvrtek 10:15 – 11:05

Minizumbička
pro děti MŠ

15.9. –  29.1.2021
úterý 14:45 – 15:35

Zumba pro děti ZŠ

15. 9. 2020 – 29. 1. 2021
úterý 15:45 – 16:35

Všeobecná sportovní  průprava pro děti MŠ

čtvrtek 14:45 – 15:35
17. 9. 2020 – 31. 1. 2021
Zajistíme vyzvednutí dětí
ze školky!

Všeobecná sportovní  průprava pro děti ZŠ

čtvrtek 15:45 – 16:35
17. 9. 2020 – 31. 1. 2021

knt.: 739 569 111
martinaprusovasportuj
@seznam.cz