Kultura Vinoř, z. s.

KDO JSME?
Blázni, kreativci, kardiaci! Kulturu děláme srdcem. Pokud nevíte co s volným časem, sledujte nás a třeba si nějakou naší připravovanou akci vyberete a navštívíte. Plánujete uspořádat akci a nevíte jak na to? Ozvěte se a určitě něco vymyslíme. My máme lék na nudu. Náš “staronový” web najdete zde: www.kulturavinor.cz

ÚČEL SPOLKU
Účelem našeho spolku je přispívat k rozvoji společnosti v oblasti kultury, sportu, vzdělávání a společenské odpovědnosti. Hlavní činností spolku je organizování soukromých i veřejných kulturních, vzdělávacích, sociálních, sportovních a jiných volnočasových aktivit a akcí např. výstavy, koncerty, besedy, dílny, semináře, kurzy, společenské večery, literární pořady atd.

FOTO A  HISTORIE
Jestli vám jsou obrázky v galerii povědomé, tak vězte, že v tomhle všem máme historicky prsty. Nejsme žádná rychlokvaška, ale řádně uleželý sýr. Původní Výbor pro kulturu, který přestal papírově existovat roku 2018, ale reálně pracoval i nadále jako parta dobrovolníků pomáhající KC Vincent-příspěvkové organizaci MČ Vinoř).

HLEDÁME NOVÉ ČLENY
Rádi přivítáme do našich řad kreativce i dříče, kteří se nebojí vlézt do masky a umí si ze sebe udělat legraci pro pobavení jiných. Pro Více informací si napište na info@kulturavinor.cz

Akce, které pro vás přípravujeme a které právě probíhají.

Vaše poděkování budeme směřovat zdravotníkům z FN BULOVKA. Snažíme se posbírat cca 2000 balíčků. Do akce se doufáme zapojí i okolní městské části a obce. Již se zapojují i Kbely. Děkujeme!! Více na: FCB Kultura Vinoř, z.s.

BALÍČEK PRO RADOST MŮŽE OBSAHOVAT: Výživově hodnotné potraviny či potraviny, co potěší: proteinové tyčinky, směsi ořechů a ovoce, kvalitní čokoládu, tuby s energetickými gely, bonboniéru, bonbony apod., kávu (instantní, mletou, zrnkovou), kávové shoty, energetické nápoje, čaj, džus, coca-colu… Mohou být: krémy na suché ruce, balzámy na rty, voňavá kosmetika… Nelze darovat potraviny domácí výroby, nedoporučujeme živé květy. Do balíčku přiložte pozdrav s poděkováním, dětský obrázek, slova povzbuzení… cokoliv, co zahřeje na srdci. Na sběrných místech je možno zakoupit celofánový sáček na zabalení dobrot. Menší za 7 Kč ( např na kávu a několik tyčinek), větší za 15 Kč (káva, malá bonboniera, krém na ruce atd).

SBĚRNÁ MÍSTA VINOŘ:
CUKRÁRNA MARCIPÁNKA: ÚT ‒ SO: 9:00 ‒ 17:00, NE: 10:00 ‒ 12:30 a 13:00 ‒ 17:00
KVĚTINÁŘSTVÍ (Mladoboleslavská ul.) ÚT ‒ PÁ: 10:00 ‒ 12:00 a 14:00 ‒ 16:00, SO: 9:00 ‒ 12:00
KNIHOVNA VE VINCENTU (Opočínská ul.) ÚT + ČT: 9:00 ‒ 13:30 a 14:30 ‒ 19:00

SBĚRNÁ MÍSTA KBELY:

KVĚTINY K (u Billa): Po – Pá: 8:30 – 18:00 a So – Ne: 8:00 – 13:30
RADNICE (Semilská 43): Po, St: 7:30 – 17:30 a Út, Čt, Pá: 7:30 – 14:00

A tohle jsme my.