RONDEL – REGISTRACE

25. 8. 2023

rondel@praha-vinor.cz
Pamatujete si, jak jsme před 5 lety vyrvořili REKORD? (Znak obce z lidí v barevných tričkách) Registrovat se mohou jednotlivci, skupinky i rodiny. Do e-mailu nám napište, kolik by vaše rodina/skupina mohla čítat kolíků (vhodné pro děti od 130 cm, menší kolíky můžete vzít na ruku, ale započítáme vás jako jeden kolík). Každý registrovaný dostane drobný upomínkový předmět a POZOR: registrovaní mají šanci vyhrát VSTUPENKY DO KINA! A to každý e-mail, který registruje od 1 do maximálně 7 lidí a náslsledně se tento zástupce e-mailu dostaví se svou skupinkou na akci. Losování proběhne ihned po akci.


Je to akce pro celou rodinu (součást oslav 935 let od první písemné zmínky o Vinoři). Která proběhne 24. září 2023  od 16 hodin, na místě vykopávek (mezi ulicemi Dražkovská a Českodubská).
KOMIKS O RONDELU

Registrujte se do projektu „RONDEL“ a pomozte nám postavit znovu palisády pravěkého rondelu. Potřebujeme asi 500 kůlů! Znovu postavit palisády? Ano, z vlastních těl. Stačí si stoupnout do řady na pár minut, než to celé vyfotíme a natočíme nám všem na památku.

Více info zde.