Nová školní kuchyně začíná vařit pro seniory

17. 4. 2020

Vážení spoluobčané seniorského věku,
od pondělí 20.4.2020 obnovujeme možnost stravování seniorů ve školní jídelně. Nově si pro obědy budete chodit do vývařovny v budově mateřské školy Mikulovická 337 (výdejní okno je zezadu v budově, obcházejte směrem doprava).Postup objednání a vydávání obědů dozná určitých změn.
1. Máte-li o odběr obědů zájem, přihlaste se na telefonním čísle 607 021 639 (denně mezi 8 a 12 h, paní Novotná).
2. Obědy je nutné platit z bankovního účtu formou inkasa, pokyny dostanete při prvním odběru oběda od paní Novotné. Ve výjimečných případech (pokud nemáte účet) bude možno uhradit obědy složenkou. Cena oběda zůstává stejná. Přeplatky, které Vám vznikly ve školní jídelně, budou automaticky započítány nyní.
3. Tím, že se přihlásíte, máte automaticky přihlášen vždy celý měsíc (duben od 20.4.), pokud oběd chtít v konkrétní den nebudete, musíte si ho odhlásit nejpozději den předem na výše uvedeném telefonu paní Novotné (lze i SMS zprávou s uvedením Vašeho jména).
4. Po dobu opatření proti koronaviru budou obědy vydávány zabalené v jednorázové plastové krabici. Prosíme, dodržujte při jejich odběru vzájemné 2m rozestupy a používejte roušky.
5. Výdejní doba obědů je 11.00 až 11.30 h.. V mateřské škole se vaří pouze jedno jídlo, takže nebude možnost výběru. Součástí jídla bude polévka.
6. V případě potřeby jakékoli pomoci neváhejte kontaktovat Úřad MČ nebo přímo radního pro sociální věci na tel. 602 363 820.
Doufáme, že budete spokojeni a přejeme dobrou chuť.
Alfred Teller – ředitel ZŠ, Ing. Michal Biskup – starosta MČ JUDr. Jan Červenka – radní MČ