ZAHRÁDKÁŘSKÁ VÝSTAVA

Soutěžte s námi o nejkrásnější vinořskou zahradu o nejlepší jablečný koláč a marmeládu!

Spolek Kultura Vinoř, z. s. ve spolupráci s vinořskými zahrádkáři srdečně zve všechny zahradníky a milov-níky přírody k účasti v naší nové soutěži o nejkrás-nější zahradu ve Vinoři. Máte-li zahradu, které si vážíte, nebo znáte někoho s úchvatným zeleným rájem, neváhejte se přihlásit!

Jak se přihlásit?
Jednoduše nám pošlete informaci o zahradě, kterou chcete nominovat. Můžete přihlásit svoji vlastní zahradu nebo zahradu vašeho kamaráda či souseda. Ale pamatujte, je nutné, aby majitel či vlastník zahrady věděl o vašem záměru a s účastí souhlasil.

Jak soutěž probíhá?
Po obdržení přihlášky přijde vaši zahradu
v červnu a v srpnu navštívit komise, která, dle předem stanovených kritérií, zhodnotí krásu, originalitu a péči o zahradu. Nejkrásnější zahrady budou oceněny na zahrádkářské výstavě, která se bude konat ve dnech 19. – 21. 9. 2024 ve Společenském sále Pod Normou.
Nechte svou zahradu zazářit a přihlaste se do soutěže ještě dnes! Každá zahrada má šanci vyhrát a stát se symbolem krásy Vinoře. Pro více informací a přihlášení kontaktujte do 31. 5. spolek Kultura Vinoř e-mailem: info@kulturavinor.cz. Uveďte: jméno přihlašujícího, adresu zahrady, kontakt na majitele. Můžete přiložit i fotografii.

O nejlepší jablečný koláč
Máte recept na dokonalý jablečný koláč, který oslní každého? Koláč může být jakéhokoliv typu: kynutý, litý, štrůdl. Pokud ano, neváhejte a poděl-te se s námi o tu výjimečnou chuť.

O nejlepší marmeládu – tzv. Jamparáda
Vaříte marmelády jako nikdo jiný? Dejte nám
o sobě vědět a přihlaste se do soutěže o nejlepšího marmeládové mistra. Marmeláda může být z jakéhokoli tuzemského ovoce.

O nejlepší recept

Sdílejte s námi své kuchařské poklady. Možná je to rodinný recept po babičce, tajemný recept od milenky nebo něco, co jste objevili ve starých kuchařkách. Ať už je to recept na polévku, pomazánku nebo cokoliv jiného, rádi bychom ho s vámi sdíleli! Recept s vaším souhlasem označíme jménem autora: dýňová polévka Jany Novákové, cuketový guláš paní Lenky atd.

Ať už se rozhodnete pro cokoliv, napište nám do 31. 5. 2024 na e-mail: info@kulturavinor.cz.

Těšíme se na setkání všech barev a chutí na zahrádkářské výstavě ve dnech 19. – 21. 9. 2024. Více informací brzy!

Kultura Vinoř, z. s.