SENIORÁDA VINOŘ 2024

Středa 11. 9. 2024, zámecký areál Ctěnice, pořádá VINCENT + Komise sociální a pro zdravotnictví při MČ Praha-Vinoř

Soutěžní klání pěti seniorských týmů z okolních městských částí a obcí se uskuteční v disciplínách sportovních i vědomostních. CHCETE SE ZAPOJIT? ČTĚTE DÁLE.

Vinoř přebírá štafetu od Kbel a stává se hlavním organizátorem Seniorády (VINOŘSKÉ NOVINY)

Letošní rok přináší pro naši městskou část Praha-Vinoř vzrušující novinku! Přebíráme pomyslnou štafetu od sousedních Kbel a s nadšením oznamujeme, že se stáváme hlavním organizátorem letošního ročníku Seniorády. Veškeré přípravy byly svěřeny nám, komunitnímu centru VINCENT s podporou Komise sociální a pro zdravotnictví. Olympiáda pro seniory se bude konat ve středu 11. září v nádherném prostředí zámeckého areálu Ctěnice. Spolupráce s Muzeem města Prahy si velmi vážíme a věříme, že prostor zámeckého areálu nabídne nejen krásné prostředí, ale také dostatek místa pro všechny naše soutěžící i do-provodný program. Těšit se můžete na dobré jídlo, nabídku seniorských aktivit a především na vzácného hosta Karla Kahovce a jeho kapelu George & Beatovens. Společně s nimi můžete zavzpomínat na písničky Petra Nováka.
Jsme rádi, že se této události zúčastní nejen naši vinořští senioři, ale také zástupci okolních městských částí. Svou účast přislíbily Kbely, Čakovice, Letňany a Přezletice, Sataličtí, k naší lítosti, pozvání odmítli.
Jak vidíte, přestože do září je ještě dost daleko, přípravy jsou v plném proudu a je také třeba sestavit soutěžní tým. Podaří se nám obhájit loňské vítězství? To záleží na vás, na seniorech.

Je-li vám více než 60 let, jste soutěživí a rádi se bavíte, připojte se k nám a společně vytvořme silný tým, který bude připraven bojovat o další triumf. Stačí nás kontaktovat, abyste se dozvěděli více informací a přihlásili se k účasti. V rámci Seniorády 2024 se těšíme na setkání v zámeckém areálu Ctěnice, kde společně oslavíme radost z pohybu, soutěživost a přátelství!

Markéta Kilingerová
Tel: +420 739 042 617
E-mail: marketa.kilingerova@praha-vinor.cz