2. Rodinné hry 2024

Neděle 26. 5. 2024, od 14 do 16 start, do 17 možno soutěžit | start pod Normou + rybníky v  Obůrkách | REGISTRACE |  AKCE PRO RODINU V JAKÉMKOLIV SLOŽENÍ (máma+táta+děti, babi+vnuk, děta+maminka+tatínek…)


Zažijte zábavu s celou rodinou na březích našeho rybníka! Přijměte pozvání na akci, která oslavuje úžasnou rozmanitost rodin a ukazuje, že domácí práce zvládne každý! Ať už je vaše rodina jakákoli
a tvoří ji maminka, táta a děti, nebo babička s dědečkem a pejskem, každý si u nás najde to své. Připravili jsme pro vás stanoviště s aktivitami, které  doma běžně děláte – jen v trochu netradičním prostředí.
Vyzkoušejte si: třídění prádla před praním, vybírání surovin podle receptu na vaření, nebo netradiční chy-tání balónů – rodinná kooperace a mnoho dalších aktivit, které vás zaručeně pobaví. Připojte se k nám a užijte si: společný čas strávený venku v krásném prostředí, zábavu pro celou rodinu – bez ohledu na věk si vyzkoušíte běžné činnosti jinak. Odměny pro všechny zúčastněné týmy.
Pro jistotu svůj rodinný tým zaregistrujte předem. Přihlašovací formulář najdete ZDE. Registrace není podmínkou pro účast, ale zajistí vám jistou odměnu! Přijďte si užít den plný zábavya posílit rodinná pouta.Těšíme se na vás!